SİLMARKET – TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

1990 yılında Ömer SERTKAYA tarafından kurulan ve faaliyetini halen sürdürmekte olan SERTKAYA TİC. LTD. ŞTİ. ilk kurulduğu yıllarda sadece hazır giyim üretimi yaparken, günümüzde turizm, inşaat ve temizlik sektörü alanlarında faaliyet gösteren ve gün geçtikçe büyüyen bir firma haline gelmiştir.

Endüstriyel temizlik malzemeleri ile sektöre adım atan firmamız, SİLMARKET
markasıyla günümüzde ihtiyaç duyulan her alanda, güçlü ekibi ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde taklitçi anlayıştan uzak, profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Endüstriyel temizlik sektörü çatısı altında kendisini büyütmek ve geliştirmek isteyen firmamız İSTANBUL İSTOÇ TOPTANCILAR SİTESİ’nde yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

Temizlik, tekstil, inşaat ve sağlık sektöründe yaptığımız yatırımlar ve güçlü finansal yapımız sayesinde iç ve dış pazarda giderek büyüyerek, piyasadaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Müşteri ihtiyaçlarını kaliteli ürün ve hizmet anlayışı çerçevesi içinde genişleterek, bünyesinde bulunan birçok markanın kalıcılığını sağlayıp pazar payını genişleterek ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

SİLMARKET markası ile Endüstriyel temizlik sektöründe ürün satışı ve satış sonrası vermiş olduğu hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak her geçen gün büyümeyi hedeflemektedir.